EA Patent, 2018 yılında yurt içi ve yurt dışında fikri ve sınai mülkiyet (marka, patent, tasarım,telif)  tescili konularında danışmanlık hizmeti  vermek amacıyla  kurulmuş olup, sektördeki 10 yılı aşkın deneyimlerini müvekkilleri ile paylaşmaktan onur duymaktadır.

Sektörel deneyim, bilgi ve birikimin gücüyle; kusursuz,hızlı, güvenilir ve katma değerli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım Vekilliği ve Danışmanlığı’nın yanı sıra marka, patent, tasarım, takip, barkod, hosting, iş güvenliği, ürün belgelendirme , tarımsal ürün belgelendirme, turizm ve sistem belgelendirme (CE, İSO, HACCP VB..) ,gümrükleme  , Sınai Mülkiyet alanında  eğitimler  ve teşvikler  konusunda Türkiye genelinde birçok partnerle çalışmakta olup, giderek büyüyen yapısıyla müvekkillerine özel butik hizmet vermektedir.

Eda Ateş

Kocaeli Üniversitesi sigortacılık ve işletme lisans programlarını tamamlamıştır .2008 yılından bu yana Marka, Patent, Tasarım ve Coğrafi İşaret konularında, tescilden itiraza kadar tüm süreçlerde danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, Uluslararası Marka ve Patent başvurularının yapılması konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Telif Hakları Genel Müdürlüğü nezdinde başvuru ve tescil işlemlerini de gerçekleştirmektedir.